Booking for 2027 er i gang. Dere burde booke deres bryllupsfotografering minst ett år i forveien.

Se pakker & priser →

Septemberbryllup på Engø Gård

Carina og George giftet seg i midten av september, og fikk en nydelig bryllupsdag med den perfekte balansen mellom rolige øyeblikk og høy stemning. Dagen startet med forberedelser på Engø Gård, hvor vi også fikk tid til en liten, men veldig fin first look mellom Carina og pappaen hennes før turen gikk videre til kirken. Vielsen ble holdt i Nøtterøy kirke, og ble en personlig og livlig seremoni med både latter, en spontan high five etter inngått ekteskap og dans ned midtgangen – en perfekt start på feiringen.

Tilbake på Engø Gård fortsatte dagen med mingling i hagen, hvor gjestene koste seg med kakekutting, beerpong (eller var det kanskje vannpong?) og en lett og avslappet stemning. Siden det var september og solen går litt tidligere ned, måtte vi tenke effektivt, og tok en liten ekspressrunde med portrettfotografering på området før lyset forsvant. Jentene hadde nydelige, fargerike buketter laget av Tornerose.

Selskapet ble holdt i Pensjonatet på gården, og lokalet var pyntet helt nydelig. Blomster, levende lys, lyslenker og hengende blomster fra taket skapte en varm og nesten eventyrlig stemning – en skikkelig drøm å fotografere i. Dette var også en gjeng som virkelig visste å lage liv, og det ble både serviettsvinging, allsang og dans flere ganger i løpet av middagen. Stemningen var høy fra start til slutt, og det var liten tvil om at festen fortsatte i samme spor etter at jeg avsluttet for kvelden.

Skal dere gifte dere og liker bildene mine? Les om mine pakker og priser her – og bare ta kontakt dersom dere vil høre mer!

Blogg

Jeg heter Kine og er en bryllupsfotograf som holder til i Sandefjord i Vestfold.
Mitt ideelle brudepar ønsker naturlige og avslappede bryllupsbilder med fokus
på ekte smil og god stemning.

Velkommen!

Meny

meny

Secret Link